a
Su Kaçak Tespiti ve Tamiri, Kombi ve Petek Temizliği, Kanal Açma ve Görüntüleme, Tıkanıklık ve Gider açma gibi altyapı tesisat hizmetleri ile sektöründe 23 yıllık tecrübe ve kaliteyle sizlere hizmet vermektedir..
0534 404 62 82

Çifte Havuzlar Mh. Özcan Cd. No:8 | Osmangazi BURSA

info@bursasukacakservisi.com

Fiyat Teklifi İste!

+ 90534 404 62 82

Bizi 7/24 Arayın!

Osmangazi/BURSA

Çifte Havuzlar Mh. Özcan Cd. No:8

Top

Uzman Personel

Konusunda Deneyimli Personelimiz İle En İyi İşçilik ve Kalitede Su Tesisat Hizmetlerini Siz Müşterilerimize Hızla Sunmaktayız.

Teknolojik Ekipman

Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek sizlere en son teknolojik malzemeleri kullanarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ekonomik Fiyat

Kaliteli ve Garantili Sıhhi Tesisat ve Tamirat Hizmetlerini en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunmaktayız.

Bursa Su Kaçak Servisi

a

Bursada Su Kaçağı Servisi, yılların tecrübesi ve günümüzün değişen teknolojik yeniliklerine göre siz müşterilerimizin beklentilerine fiyat-kalite olarak en iyisini sunmaktadır.

Su kaçağı bulma, su kaçağı tamiri, tıkanıklık açma, su tesisat işleri, kombi ve petek temizliği gibi birçok tesisat işlerinde son derece profosyonel ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet etmiştir.

Uzman kadromuzla 7/24 daima iletişime açık haldedir. Yapılan işlerimizin arkasında durarak 1 yıl garanti vermektedir.

Su kaçağı nasıl bulunur su kaçağı ilk önce su kaçağı cihazları ile yeri noktasal tespit edilir, tespit edilen yer kırılarak müşteriye gösterilir ve onarımı yapılır bu sayede büyük onarım ve tadilat yapmadan bir, iki seramik kırarak onarım yapıldığından çok az masraf ve tadilatla onarım yapılmaktadır.

Firma İletişim

Adres:

Çiftehavuzlar Mh. Özcan Cd. No:8 16200 Osmangazi / Bursa

Hizmet Bölgelerimiz:

nilüfer, iznik, gemlik, görükle, yıldırım, kestel, gürsu, osmangazi, yenişehir, inegöl, mudanya, bademli, özlüce, orhangazi, balıkesir

2 Yorumlar
 • Claudia
  13 Ağustos 2020 at 22:03

  Hi, We are wondering if you would be interested in our service, where we can provide you with a dofollow link from Amazon (DA 96) back to bursasukacakservisi.com?

  The price is just $67 per link, via Paypal.

  To explain what DA is and the benefit for your website, along with a sample of an existing link, please read here: https://backlinkfaq.xyz/

  If you’d be interested in learning more, reply to this email but please make sure you include the word INTERESTED in the subject line field.

  Kind Regards,
  Claudia

 • Lucia
  11 Eylül 2020 at 01:52

  Hi,

  We’re wondering if you’ve ever considered taking the content from bursasukacakservisi.com and converting it into videos to promote on social media platforms such as Youtube?

  It’s another ‘rod in the pond’ in terms of traffic generation, as so many people use Youtube.

  You can read a bit more about the software here: https://www.vidnami.com/c/JamesF-vn-freetrial

  Kind Regards,
  Lucia

Yorum Ekle
İsim*
Email*
Website