a
Su Kaçak Tespiti ve Tamiri, Kombi ve Petek Temizliği, Kanal Açma ve Görüntüleme, Tıkanıklık ve Gider açma gibi altyapı tesisat hizmetleri ile sektöründe 23 yıllık tecrübe ve kaliteyle sizlere hizmet vermektedir..
0534 404 62 82

Çifte Havuzlar Mh. Özcan Cd. No:8 | Osmangazi BURSA

Fiyat Teklifi İste!

+ 90534 404 62 82

Bizi 7/24 Arayın!

Osmangazi/BURSA

Çifte Havuzlar Mh. Özcan Cd. No:8

Top

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Gider Açma

Mutfak, banyo veya lavabo tıkanıklığı problemleri hepimizin keyfini kaçıran önemli bir sorundur. Artık keyfinizin kaçmasına gerek yok profesyonel kuruluşumuz tıkanıklık gider açma konusunda sizlere son derece hızlı bir hizmeti kırmadan dökmeden sağlıyor. İleri teknoloji ürünü uç kısmında spiral kameraların bulunduğu cihazlar yardımıyla tıkanıklığın meydana geldiği yer direk olarak çok kısa sürede bulunuyor.

Yine aynı cihaz kullanılarak tıkanıklığın giderildiği işlemlerimizde hiçbir yerin kırılmasına dökülmesine gerek bulunmamaktadır. Dolayısıyla eski yöntemlerin kullanılmadığı son derece modern bir yöntem olan çok fonksiyonlu cihazlarımız bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçları profesyonel ölçülerde karşılamaktadır.

Gerektiğinde Tıkanıklığa Güçlü Kimyasallar Uyguluyoruz.

Genellikle cihazın uç kısmında bulunan aparatlar yardımıyla giderilen bu sorun tıkanıklığı neden olan objenin inatçı olması durumunda çift yönlü fiziki ve güçlü kimyasalların kullanıldığı solüsyonlar kullanılarak tesisata hiçbir zarar gelmeden problem çözülmüş oluyor.

Lütfen böyle bir durum karşılaşırsanız sizlerde profesyonel uzman destek almadan asla soruna müdahale etmeye çalışmayınız.

En uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile tıkanıklık gider açma sorunlarınızın çözümünde firmamız sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duyar.

Yorum yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.